SimpleSAMLphp 1.15 - en to et translation catalogue (447 entries)

en: {admin:metadata_saml20-idp}
et: SAML 2.0 IdP metaandmed

en: {errors:descr_WRONGUSERPASS}
et: Kas sellise kasutajatunnusega kasutajat ei leitud või pole sinu poolt sisestatud parool õige. Palun kontrolli kasutajatunnust ja parooli uuesti.

en: {logout:failed}
et: Välja logimine ebaõnnestus

en: {status:attributes_header}
et: Sinu atribuudid

en: {admin:metaover_group_metadata.saml20-sp-remote}
et: SAML 2.0 teenusepakkuja (kaug)

en: {errors:descr_NOCERT}
et: Autentimine ei õnnestunud: brauser ei saatnud ühtegi sertifikaati

en: {errors:title_PROCESSASSERTION}
et: Tõrge identiteedipakkuja vastuse töötlemisel

en: {errors:title_NOSTATE}
et: Olekuinfo kadunud

en: {login:username}
et: Kasutajatunnus

en: {errors:title_METADATA}
et: Metaandmete laadimise tõrge

en: {admin:metaconv_title}
et: Metaandmete parsija

en: {attributes:attribute_edupersonentitlement}
et: Volitused selle teenuse suhtes

en: {attributes:attribute_jpegphoto}
et: JPEG-foto

en: {admin:cfg_check_noerrors}
et: Tõrkeid ei leitud

en: {errors:descr_LOGOUTINFOLOST}
et: Teave aktiivse väljalogimisoperatsiooni kohta läks kaduma. Pöördu tagasi teenuse juurde, millest soovisid välja logida ja proovi uuesti. See tõrge võib olla põhjustatud väljalogimisinfo aegumisest. Väljalogimisinfo salvestatakse piiratud ajaks, tavaliselt mõneks tunniks. See on kauem kui tavaline väljalogimine peaks aega võtma, seega võib see tõrge anda märku ka mõnest teisest tõrkest seadistustes. Kui probleem ei kao, siis võta ühendust oma teenusepakkujaga.

en: {disco:previous_auth}
et: Varem oled valinud autentida, kasutades

en: {admin:cfg_check_back}
et: Mine tagasi failide nimekirja

en: {errors:report_trackid}
et: Kui rapoteerid sellest tõrkest, siis teata kindlasti ka jälgimisnumber, mis võimaldab süsteemiadministraatoril logifailidest sinu sessiooniga seotud infot leida:

en: {login:change_home_org_title}
et: Muuda oma koduorganisatsiooni

en: {errors:descr_METADATANOTFOUND}
et: Olemi metaandmeid ei leitud: %ENTITYID%

en: {admin:metadata_metadata}
et: Metaandmed

en: {errors:report_text}
et: Lisaks sisesta ka oma meiliaadress, et administraatorid saaksid seosest selle tõrkega vajadusel sinuga hiljem ühendust võtta:

en: {errors:report_header}
et: Raporteeri tõrked

en: {login:change_home_org_text}
et: Sa valisid oma koduorganisatsiooniks <b>%HOMEORG%</b>. Kui see pole õige, siis võid uuesti valida.

en: {errors:title_PROCESSAUTHNREQUEST}
et: Tõrge teenusepakkuja päringu töötlemisel

en: {errors:descr_PROCESSASSERTION}
et: Identiteedipakkuja poolt saadetud vastust ei aktsepteeritud.

en: {errors:debuginfo_header}
et: Silumisinfo

en: {admin:debug_sending_message_msg_text}
et: Kuna oled silumisrežiimis, siis on sul võimalik näha saadetava teate sisu:

en: {errors:descr_RESPONSESTATUSNOSUCCESS}
et: Identiteedipakkuja vastas tõrkega (SAML-vastuse olekukood polnud positiivne).

en: {admin:metadata_shib13-idp}
et: Shib 1.3 IdP metaandmed

en: {login:help_text}
et: Paha lugu! Ilma kasutajatunnust ja parooli teadmata pole võimalik seda teenust kasutada. Loodetavasti saab sind keegi aidata. Võta ühendust oma ülikooli kasutajatoeteenusega!

en: {logout:default_link_text}
et: Mine tagasi SimpleSAMLphp paigaldusleheküljele

en: {admin:metaover_group_metadata.wsfed-idp-remote}
et: WS-Federation identiteedipakkuja (kaug)

en: {errors:error_header}
et: SimpleSAMLphp tõrge

en: {login:help_header}
et: Appi! Ma ei mäleta parooli.

en: {errors:descr_LDAPERROR}
et: LDAP on kasutajate andmebaas ja sisselogimisel püütakse  LDAP-andmebaasi ühendust luua. Seekord tekkis ühenduse loomisel tõrge.

en: {errors:descr_METADATA}
et: Midagi on su SimpleSAMLphp paigalduses valesti seadistatud. Kui sa oled selle teenuse administraator, siis peaksid kontrollima, et metaandmete seadistused oleks korrektselt seadistatud.

en: {attributes:attribute_edupersonorgdn}
et: Koduorganisatsiooni unikaalne nimi (DN)

en: {errors:title_BADREQUEST}
et: Saabus halb päring

en: {status:sessionsize}
et: Sessiooni suurus: %SIZE%

en: {attributes:attribute_postaladdress}
et: Postiaadress

en: {logout:title}
et: Logis välja

en: {admin:metaconv_xmlmetadata}
et: XML-metaandmed

en: {admin:metaover_unknown_found}
et: Järgmistest väljadest ei saadud aru

en: {errors:title_AUTHSOURCEERROR}
et: Autentimisallika tõrge

en: {login:select_home_org}
et: Vali oma koduorganisatsioon

en: {logout:hold}
et: Ootel

en: {admin:cfg_check_header}
et: Seadistuste kontroll

en: {attributes:attribute_edupersonscopedaffiliation}
et: Rollid koduorganisatsioonis

en: {attributes:attribute_sn}
et: Perekonnanimi

en: {admin:debug_sending_message_send}
et: Saada teade

en: {status:logout}
et: Logi välja

en: {attributes:attribute_organisationname}
et: Organisatsiooni nimi

en: {attributes:attribute_telephonenumber}
et: Telefoninumber

en: {errors:descr_DISCOPARAMS}
et: Tuvastusteenusele saadetud parameetrid ei vastanud nõuetele.

en: {attributes:attribute_mail}
et: E-post

en: {errors:descr_CREATEREQUEST}
et: SAML päringu loomisel ilmnes tõrge.

en: {admin:metaover_optional_found}
et: Lisaväljad

en: {logout:return}
et: Tagasi teenuse juurde

en: {attributes:attribute_displayname}
et: Kuvatav nimi

en: {admin:metadata_xmlurl}
et: <a href="%METAURL%">Metaandmete XML-i on võimalik saada spetsiaalselt aadressilt</a>:

en: {logout:logout_all}
et: Jah, kõigist teenustest

en: {admin:debug_disable_debug_mode}
et: Silumisrežiimi on võimalik välja lülitada SimpleSAMLphp seadistustefailist <tt>config/config.php</tt>.

en: {attributes:attribute_homepostaladdress}
et: Kodune postiaadress

en: {disco:select}
et: Vali

en: {logout:also_from}
et: Sa oled sisse logitud ja nendesse teenustesse:

en: {login:login_button}
et: Logi sisse

en: {logout:progress}
et: Välja logimine...

en: {login:error_wrongpassword}
et: Kasutajatunnus või parool pole õige.

en: {admin:metaover_group_metadata.shib13-sp-remote}
et: Shib 1.3 teenusepakkuja (kaug)

en: {errors:descr_PROCESSAUTHNREQUEST}
et: Identiteedipakkuja sai teenusepakkujalt autentimispäringu, kui päringu töötlemisel tekkis tõrge.

en: {logout:logout_all_question}
et: Kas sa soovid kõigist ülal loetletud teenustest välja logida?

en: {attributes:attribute_title}
et: Tiitel

en: {errors:title_NOACCESS}
et: Ligipääs puudub

en: {login:error_nopassword}
et: Sa saatsid midagi sisselogimislehele, kuid miskipärast parooli ei saadetud. Palun proovi uuesti.

en: {errors:title_NORELAYSTATE}
et: RelayState puudub

en: {errors:descr_NOSTATE}
et: Olekuinfo läks kaduma ja päringut pole võimalik uuesti käivitada

en: {attributes:attribute_noredupersonnin}
et: Isikukood

en: {login:password}
et: Parool

en: {errors:debuginfo_text}
et: Allpool olev silumisinfo võib olla administraatorile või kasutajatoele väga kasulik:

en: {admin:cfg_check_missing}
et: Seadistustefailist puuduvad seadistused:

en: {errors:descr_UNHANDLEDEXCEPTION}
et: Ilmnes käsitlemata tõrge.

en: {general:yes}
et: Jah

en: {errors:title_CONFIG}
et: Konfiguratsioonitõrge

en: {errors:title_LOGOUTREQUEST}
et: Tõrge väljalogimispäringu töötlemisel

en: {admin:metaover_errorentry}
et: Tõrge selles metaandmete kirjes

en: {attributes:attribute_edupersonaffiliation}
et: Rollid

en: {errors:title_METADATANOTFOUND}
et: Metaandmeid ei leitud

en: {attributes:attribute_givenname}
et: Eesnimi

en: {login:contact_info}
et: Kontaktinfo:

en: {errors:title_UNHANDLEDEXCEPTION}
et: Käsitlemata tõrge

en: {status:validfor}
et: Sinu sessioon kehtib veel %SECONDS% sekundit.

en: {status:header_saml20_sp}
et: SAML 2.0 SP demonäide

en: {login:error_header}
et: Tõrge

en: {errors:title_USERABORTED}
et: Autentimine katkestatud

en: {logout:incapablesps}
et: Üks või mitu teenust, millesse oled sisselogitud <i>ei toeta välja logimise</i>. Selleks, et olla kindel kõigi sessioonide lõpetamises soovitame <i>sulgeda kõik brauseri aknad</i>.

en: {admin:metadata_xmlformat}
et: SAML 2.0 metaandmete XML-vormingus:

en: {admin:metaover_group_metadata.saml20-idp-remote}
et: SAML 2.0 identiteedipakkuja (hostitud)

en: {admin:metaover_group_metadata.saml20-idp-hosted}
et: SAML 2.0 identiteedipakkuja (hostitud)

en: {admin:metaover_required_found}
et: Kohustuslikud väljad

en: {admin:cfg_check_select_file}
et: Vali seadistustefail, mida kontrollida:

en: {errors:descr_UNKNOWNCERT}
et: Autentimine ei õnnestunud: brauser saatis tundmatu sertifikaadi

en: {attributes:attribute_eduorghomepageuri}
et: Organisatsiooni koduleht

en: {logout:logging_out_from}
et: Välja logimine järgmistest teenustest:

en: {logout:loggedoutfrom}
et: Sa oled nüüd edukalt välja logitud teenusest %SP%.

en: {admin:metaover_group_metadata.wsfed-sp-hosted}
et: WS-Federation teenusepakkuja (hostitud)

en: {errors:errorreport_text}
et: Tõrkeraport saadeti administraatoritele.

en: {attributes:attribute_noredupersonbirthdate}
et: Sünniaeg

en: {errors:descr_LOGOUTREQUEST}
et: Väljalogimispäringu töötlemisel tekkis tõrge

en: {attributes:attribute_edupersontargetedid}
et: Püsiv pseudonüümne ID

en: {logout:success}
et: Sa oled kõigist ülal loetletud teenustest edukalt välja logitud.

en: {admin:cfg_check_notices}
et: Märkused

en: {errors:descr_USERABORTED}
et: Autentimine katkestati kasutaja poolt

en: {attributes:attribute_edupersonprimaryaffiliation}
et: Peamine kuuluvus

en: {attributes:attribute_postalcode}
et: Postiindeks

en: {errors:descr_CASERROR}
et: CAS-serveriga suhtlemisel tekkis tõrge.

en: {general:no}
et: Ei

en: {admin:metadata_saml20-sp}
et: SAML 2.0 SP metaandmed

en: {admin:metaconv_converted}
et: Teisendatud metaandmed

en: {attributes:attribute_cn}
et: Üldnimi

en: {logout:completed}
et: Lõpetatud

en: {errors:descr_NOTSET}
et: Seadistustes on vaikimisi parool (auth.adminpassword) muutmata. Palun muuda seadistustefaili.

en: {attributes:attribute_ou}
et: Allüksus

en: {general:service_provider}
et: Teenusepakkuja

en: {attributes:attribute_homephone}
et: Kodune telefon

en: {attributes:attribute_dc}
et: Domeeni komponent (DC)

en: {errors:descr_BADREQUEST}
et: Leheküljele esitati vigane päring. Põhjus: %REASON%

en: {logout:no}
et: Ei

en: {disco:icon_prefered_idp}
et: [Eelistatud valik]

en: {general:no_cancel}
et: Ei, loobu

en: {login:user_pass_header}
et: Sisesta oma kasutajatunnus ja parool

en: {errors:report_explain}
et: Kirjelda, millega tegelesid, kui see tõrge ilmnes...

en: {attributes:attribute_manager}
et: Juhataja

en: {errors:title_ACSPARAMS}
et: SAML-vastust ei pakutud

en: {attributes:attribute_edupersonnickname}
et: Hüüdnimi

en: {errors:descr_SLOSERVICEPARAMS}
et: Sa külastasid SingleLogoutService liidest, kui ei pakkunud SAML LogoutRequest või LogoutResponse.

en: {attributes:attribute_street}
et: Tänav

en: {login:organization}
et: Organisatsioon

en: {errors:title_WRONGUSERPASS}
et: Kasutajatunnus või parool pole õige

en: {admin:metaover_required_not_found}
et: Järgmisi kohuslikke välju ei leitud

en: {errors:descr_NOACCESS}
et: See lõpp-punkt pole lubatud. Kontrolli oma simpleSAMPphp seadistust.

en: {errors:title_SLOSERVICEPARAMS}
et: SAML-teade puudub

en: {errors:descr_ACSPARAMS}
et: Sa külastasid Assertion Consumer Service liidest, kuid ei pakkunud SAML autentimisvastust.

en: {admin:debug_sending_message_text_link}
et: Oled teadet saatmas. Jätkamiseks vajuta teateviidet.

en: {errors:descr_AUTHSOURCEERROR}
et: Tõrge autentimisallikas %AUTHSOURCE%. Põhjus: %REASON%

en: {status:some_error_occurred}
et: Ilmnes mingi tõrge

en: {login:change_home_org_button}
et: Vali koduorganisatsioon

en: {admin:cfg_check_superfluous}
et: Üleliigne seadistus seadistustefailis

en: {attributes:attribute_labeleduri}
et: Sildistatud URI

en: {errors:report_email}
et: E-posti aadress:

en: {errors:howto_header}
et: Kuidas saada abi

en: {errors:title_NOTSET}
et: Parool määramata

en: {errors:descr_NORELAYSTATE}
et: Selle päringu algataja ei täitnud RelayState parameetrit, mis näitab, kuhu edasi minna.

en: {attributes:attribute_noredupersonlegalname}
et: Ametlik nimi

en: {status:header_diagnostics}
et: SimpleSAMLphp diagnostika

en: {status:intro}
et: Tere! See on SimpleSAMLphp olekuteave. Siit on võimalik näha, kas su sessioon on aegunud, kui kaua see veel kestab ja kõiki teisi sessiooniga seotud atribuute.

en: {attributes:attribute_schachomeorganization}
et: Koduorganisatsiooni domeen

en: {errors:title_NOTFOUNDREASON}
et: Lehekülge ei leitud

en: {admin:debug_sending_message_title}
et: Teate saatmine

en: {errors:title_RESPONSESTATUSNOSUCCESS}
et: Identiteedipakkujalt saadi tõrge

en: {admin:metadata_shib13-sp}
et: Shib 1.3 SP metaandmed

en: {admin:metaover_intro}
et: SAML olemi detailide vaatamiseks klõpsa SAML olemi päisel.

en: {errors:title_NOTVALIDCERT}
et: Vigane sertifikaat

en: {attributes:attribute_edupersonorgunitdn}
et: Koduorganisatsiooni allüksuse unikaalne nimi (DN)

en: {general:remember}
et: Jäta meelde

en: {disco:selectidp}
et: Vali oma identiteedipakkuja

en: {attributes:attribute_postofficebox}
et: Postkast

en: {attributes:attribute_edupersonprincipalname}
et: Isiku põhinimi koduasutuses

en: {login:help_desk_email}
et: Saada kasutajatoele e-kiri.

en: {login:help_desk_link}
et: Kasutajatoe koduleht

en: {attributes:attribute_uid}
et: Kasutaja ID

en: {errors:title_CASERROR}
et: CAS tõrge

en: {login:user_pass_text}
et: Teenus nõuab autentimist. Palun sisesta allpool olevasse vormi oma kasutajatunnus ja parool.

en: {errors:title_DISCOPARAMS}
et: Halb tuvastusteenuse päring

en: {general:yes_continue}
et: Jah, jätka

en: {disco:remember}
et: Jäta valik meelde

en: {admin:metaover_group_metadata.saml20-sp-hosted}
et: SAML 2.0 teenusepakkuja (hostitud)

en: {attributes:attribute_l}
et: Asukoht

en: {attributes:attribute_edupersonassurance}
et: Identiteedi tagamise profiil

en: {admin:metadata_simplesamlformat}
et: SimpleSAMLphp formaadis: kasuta seda siis, kui ka teine pool kasutab SimpleSAMLphp-d:

en: {disco:login_at}
et: Logi sisse

en: {errors:title_GENERATEAUTHNRESPONSE}
et: Autentimisvastuse loomine ei õnnestunud

en: {errors:errorreport_header}
et: Tõrkeraport saadetud

en: {errors:title_CREATEREQUEST}
et: Tõrge päringu loomisel

en: {admin:metaover_header}
et: Metaandmete ülevaade

en: {errors:report_submit}
et: Saada tõrkeraport

en: {errors:title_INVALIDCERT}
et: Vigane sertifikaat

en: {errors:title_NOTFOUND}
et: Lehekülge ei leitud

en: {logout:logged_out_text}
et: Sa oled välja logitud.

en: {admin:metaover_group_metadata.shib13-sp-hosted}
et: Shib 1.3 teenusepakkuja (hostitud)

en: {admin:metadata_cert_intro}
et: Lae alla X509 sertifikaadid PEM kodeeringus failidena.

en: {admin:debug_sending_message_msg_title}
et: Teade

en: {errors:title_UNKNOWNCERT}
et: Tundmatu sertifikaat

en: {attributes:attribute_facsimiletelephonenumber}
et: Faksinumber

en: {errors:title_LDAPERROR}
et: LDAP-tõrge

en: {logout:failedsps}
et: Ühest või mitmest teenusest välja logimine ei õnnestunud. Selleks, et olla kindel kõigi sessioonide lõpetamises soovitame <i>sulgeda kõik brauseri aknad</i>.

en: {errors:descr_NOTFOUND}
et: Seda lehekülge ei leitud. Aadress oli: %URL%

en: {errors:howto_text}
et: See tõrge ilmnes tõenäoliselt SimpleSAMLphp ootamatu käitumise või valesti seadistamise tõttu. Võta ühendust selle sisselogimisteenuse administraatoriga ja saada talle ülalolev veateade.

en: {attributes:attribute_mobile}
et: Mobiil

en: {admin:metaover_group_metadata.shib13-idp-hosted}
et: Shib 1.3 identiteedipakkuja (hostitud)

en: {attributes:attribute_preferredlanguage}
et: Eelistatud keel

en: {errors:descr_NOTVALIDCERT}
et: Sa ei esitanud kehtivat sertifikaati.

en: {admin:debug_sending_message_text_button}
et: Oled teadet saatmas. Jätkamiseks vajuta teatesaatmisnuppu.

en: {admin:metaover_optional_not_found}
et: Järgmisi lisavälju ei leitud

en: {logout:logout_only}
et: Ei, ainult %SP%

en: {attributes:attribute_o}
et: Organisatsiooni nimi

en: {attributes:attribute_edupersonprimaryorgunitdn}
et: Peamise allüksuse unikaalne nimi (DN)

en: {attributes:attribute_noredupersonlin}
et: Kohalik isikukood

en: {login:next}
et: Edasi

en: {errors:descr_GENERATEAUTHNRESPONSE}
et: Tõrge tekkis, kui see identiteedipakkuja püüdis luua autentimisvastust.

en: {disco:selectidp_full}
et: Palun vali identiteedipakkuja, mille juures soovid autentida:

en: {errors:descr_NOTFOUNDREASON}
et: Seda lehekülge ei leitud. Põhjus oli %REASON%. Aadress oli: %URL%

en: {errors:title_NOCERT}
et: Sertifikaat puudub

en: {attributes:attribute_userpassword}
et: Kasutaja parooliräsi

en: {errors:title_LOGOUTINFOLOST}
et: Väljalogimisinfo läks kaotsi

en: {admin:metaover_group_metadata.shib13-idp-remote}
et: Shib 1.3 identiteedipakkuja (kaug)

en: {errors:descr_CONFIG}
et: Paistab, et SimpleSAMLphp on vigaselt seadistatud.

en: {admin:metadata_intro}
et: Need on SimpleSAMLphp poolt sulle genereeritud metaandmed. Võid saata need metaandmed usaldatavatele partneritele usaldatava föderatsiooni loomiseks.

en: {attributes:attribute_schacuserprivateattribute}
et: Privaatandmete elemendid

en: {status:header_wsfed}
et: WS-Fed SP demonäide

en: {admin:metadata_cert}
et: Sertifikaadid

en: {errors:descr_INVALIDCERT}
et: Autentimine ei õnnestunud: brauseri poolt saadetud sertifikaat on vigane või pole loetav

en: {attributes:attribute_eduorglegalname}
et: Organisatsiooni ametlik nimetus

en: {status:header_shib}
et: Shibbolethi demo

en: {admin:metaconv_parse}
et: Parsi

en: {attributes:attribute_noreduorgnin}
et: Registrikood

en: Person's principal name at home organization
et: Isiku põhinimi koduasutuses

en: Superfluous options in config file
et: Üleliigne seadistus seadistustefailis

en: Mobile
et: Mobiil

en: Shib 1.3 Service Provider (Hosted)
et: Shib 1.3 teenusepakkuja (hostitud)

en: LDAP is the user database, and when you try to login, we need to contact an LDAP database. An error occurred when we tried it this time.
et: LDAP on kasutajate andmebaas ja sisselogimisel püütakse  LDAP-andmebaasi ühendust luua. Seekord tekkis ühenduse loomisel tõrge.

en: Optionally enter your email address, for the administrators to be able contact you for further questions about your issue:
et: Lisaks sisesta ka oma meiliaadress, et administraatorid saaksid seosest selle tõrkega vajadusel sinuga hiljem ühendust võtta:

en: Display name
et: Kuvatav nimi

en: Remember my choice
et: Jäta valik meelde

en: SAML 2.0 SP Metadata
et: SAML 2.0 SP metaandmed

en: Notices
et: Märkused

en: Home telephone
et: Kodune telefon

en: Hi, this is the status page of SimpleSAMLphp. Here you can see if your session is timed out, how long it lasts until it times out and all the attributes that are attached to your session.
et: Tere! See on SimpleSAMLphp olekuteave. Siit on võimalik näha, kas su sessioon on aegunud, kui kaua see veel kestab ja kõiki teisi sessiooniga seotud atribuute.

en: Explain what you did when this error occurred...
et: Kirjelda, millega tegelesid, kui see tõrge ilmnes...

en: An unhandled exception was thrown.
et: Ilmnes käsitlemata tõrge.

en: Invalid certificate
et: Vigane sertifikaat

en: Service Provider
et: Teenusepakkuja

en: Incorrect username or password.
et: Kasutajatunnus või parool pole õige.

en: There is an error in the request to this page. The reason was: %REASON%
et: Leheküljele esitati vigane päring. Põhjus: %REASON%

en: E-mail address:
et: E-posti aadress:

en: Submit message
et: Saada teade

en: No RelayState
et: RelayState puudub

en: Error creating request
et: Tõrge päringu loomisel

en: Locality
et: Asukoht

en: Unhandled exception
et: Käsitlemata tõrge

en: The following required fields was not found
et: Järgmisi kohuslikke välju ei leitud

en: Download the X509 certificates as PEM-encoded files.
et: Lae alla X509 sertifikaadid PEM kodeeringus failidena.

en: Unable to locate metadata for %ENTITYID%
et: Olemi metaandmeid ei leitud: %ENTITYID%

en: Organizational number
et: Registrikood

en: Password not set
et: Parool määramata

en: SAML 2.0 IdP Metadata
et: SAML 2.0 IdP metaandmed

en: Post office box
et: Postkast

en: A service has requested you to authenticate yourself. Please enter your username and password in the form below.
et: Teenus nõuab autentimist. Palun sisesta allpool olevasse vormi oma kasutajatunnus ja parool.

en: CAS Error
et: CAS tõrge

en: The debug information below may be of interest to the administrator / help desk:
et: Allpool olev silumisinfo võib olla administraatorile või kasutajatoele väga kasulik:

en: Either no user with the given username could be found, or the password you gave was wrong. Please check the username and try again.
et: Kas sellise kasutajatunnusega kasutajat ei leitud või pole sinu poolt sisestatud parool õige. Palun kontrolli kasutajatunnust ja parooli uuesti.

en: Error
et: Tõrge

en: Next
et: Edasi

en: Distinguished name (DN) of the person's home organizational unit
et: Koduorganisatsiooni allüksuse unikaalne nimi (DN)

en: State information lost
et: Olekuinfo kadunud

en: The password in the configuration (auth.adminpassword) is not changed from the default value. Please edit the configuration file.
et: Seadistustes on vaikimisi parool (auth.adminpassword) muutmata. Palun muuda seadistustefaili.

en: Converted metadata
et: Teisendatud metaandmed

en: Mail
et: E-post

en: No, cancel
et: Ei

en: You have chosen <b>%HOMEORG%</b> as your home organization. If this is wrong you may choose another one.
et: Sa valisid oma koduorganisatsiooniks <b>%HOMEORG%</b>. Kui see pole õige, siis võid uuesti valida.

en: Error processing request from Service Provider
et: Tõrge teenusepakkuja päringu töötlemisel

en: Distinguished name (DN) of person's primary Organizational Unit
et: Peamise allüksuse unikaalne nimi (DN)

en: To look at the details for an SAML entity, click on the SAML entity header.
et: SAML olemi detailide vaatamiseks klõpsa SAML olemi päisel.

en: Enter your username and password
et: Sisesta oma kasutajatunnus ja parool

en: Login at
et: Logi sisse

en: No
et: Ei

en: Home postal address
et: Kodune postiaadress

en: WS-Fed SP Demo Example
et: WS-Fed SP demonäide

en: SAML 2.0 Identity Provider (Remote)
et: SAML 2.0 identiteedipakkuja (hostitud)

en: Error processing the Logout Request
et: Tõrge väljalogimispäringu töötlemisel

en: Do you want to logout from all the services above?
et: Kas sa soovid kõigist ülal loetletud teenustest välja logida?

en: Select
et: Vali

en: The authentication was aborted by the user
et: Autentimine katkestati kasutaja poolt

en: Your attributes
et: Sinu atribuudid

en: Given name
et: Eesnimi

en: Identity assurance profile
et: Identiteedi tagamise profiil

en: SAML 2.0 SP Demo Example
et: SAML 2.0 SP demonäide

en: Logout information lost
et: Väljalogimisinfo läks kaotsi

en: Organization name
et: Organisatsiooni nimi

en: Authentication failed: the certificate your browser sent is unknown
et: Autentimine ei õnnestunud: brauser saatis tundmatu sertifikaadi

en: You are about to send a message. Hit the submit message button to continue.
et: Oled teadet saatmas. Jätkamiseks vajuta teatesaatmisnuppu.

en: Home organization domain name
et: Koduorganisatsiooni domeen

en: Go back to the file list
et: Mine tagasi failide nimekirja

en: Error report sent
et: Tõrkeraport saadetud

en: Common name
et: Üldnimi

en: Please select the identity provider where you want to authenticate:
et: Palun vali identiteedipakkuja, mille juures soovid autentida:

en: Logout failed
et: Välja logimine ebaõnnestus

en: Identity number assigned by public authorities
et: Isikukood

en: WS-Federation Identity Provider (Remote)
et: WS-Federation identiteedipakkuja (kaug)

en: Error received from Identity Provider
et: Identiteedipakkujalt saadi tõrge

en: LDAP Error
et: LDAP-tõrge

en: The information about the current logout operation has been lost. You should return to the service you were trying to log out from and try to log out again. This error can be caused by the logout information expiring. The logout information is stored for a limited amout of time - usually a number of hours. This is longer than any normal logout operation should take, so this error may indicate some other error with the configuration. If the problem persists, contact your service provider.
et: Teave aktiivse väljalogimisoperatsiooni kohta läks kaduma. Pöördu tagasi teenuse juurde, millest soovisid välja logida ja proovi uuesti. See tõrge võib olla põhjustatud väljalogimisinfo aegumisest. Väljalogimisinfo salvestatakse piiratud ajaks, tavaliselt mõneks tunniks. See on kauem kui tavaline väljalogimine peaks aega võtma, seega võib see tõrge anda märku ka mõnest teisest tõrkest seadistustes. Kui probleem ei kao, siis võta ühendust oma teenusepakkujaga.

en: Some error occurred
et: Ilmnes mingi tõrge

en: Organization
et: Organisatsioon

en: No certificate
et: Sertifikaat puudub

en: Choose home organization
et: Vali koduorganisatsioon

en: Persistent pseudonymous ID
et: Püsiv pseudonüümne ID

en: No SAML response provided
et: SAML-vastust ei pakutud

en: No errors found.
et: Tõrkeid ei leitud

en: SAML 2.0 Service Provider (Hosted)
et: SAML 2.0 teenusepakkuja (hostitud)

en: The given page was not found. The URL was: %URL%
et: Seda lehekülge ei leitud. Aadress oli: %URL%

en: Configuration error
et: Konfiguratsioonitõrge

en: Required fields
et: Kohustuslikud väljad

en: An error occurred when trying to create the SAML request.
et: SAML päringu loomisel ilmnes tõrge.

en: This error probably is due to some unexpected behaviour or to misconfiguration of SimpleSAMLphp. Contact the administrator of this login service, and send them the error message above.
et: See tõrge ilmnes tõenäoliselt SimpleSAMLphp ootamatu käitumise või valesti seadistamise tõttu. Võta ühendust selle sisselogimisteenuse administraatoriga ja saada talle ülalolev veateade.

en: Your session is valid for %SECONDS% seconds from now.
et: Sinu sessioon kehtib veel %SECONDS% sekundit.

en: Domain component (DC)
et: Domeeni komponent (DC)

en: Shib 1.3 Service Provider (Remote)
et: Shib 1.3 teenusepakkuja (kaug)

en: Password
et: Parool

en: Nickname
et: Hüüdnimi

en: Send error report
et: Saada tõrkeraport

en: Authentication failed: the certificate your browser sent is invalid or cannot be read
et: Autentimine ei õnnestunud: brauseri poolt saadetud sertifikaat on vigane või pole loetav

en: The error report has been sent to the administrators.
et: Tõrkeraport saadeti administraatoritele.

en: Date of birth
et: Sünniaeg

en: Private information elements
et: Privaatandmete elemendid

en: You are also logged in on these services:
et: Sa oled sisse logitud ja nendesse teenustesse:

en: SimpleSAMLphp Diagnostics
et: SimpleSAMLphp diagnostika

en: Debug information
et: Silumisinfo

en: No, only %SP%
et: Ei, ainult %SP%

en: Username
et: Kasutajatunnus

en: Go back to SimpleSAMLphp installation page
et: Mine tagasi SimpleSAMLphp paigaldusleheküljele

en: You have successfully logged out from all services listed above.
et: Sa oled kõigist ülal loetletud teenustest edukalt välja logitud.

en: You are now successfully logged out from %SP%.
et: Sa oled nüüd edukalt välja logitud teenusest %SP%.

en: Affiliation
et: Rollid

en: You have been logged out.
et: Sa oled välja logitud.

en: Return to service
et: Tagasi teenuse juurde

en: Logout
et: Logi välja

en: State information lost, and no way to restart the request
et: Olekuinfo läks kaduma ja päringut pole võimalik uuesti käivitada

en: Error processing response from Identity Provider
et: Tõrge identiteedipakkuja vastuse töötlemisel

en: WS-Federation Service Provider (Hosted)
et: WS-Federation teenusepakkuja (hostitud)

en: Preferred language
et: Eelistatud keel

en: SAML 2.0 Service Provider (Remote)
et: SAML 2.0 teenusepakkuja (kaug)

en: Surname
et: Perekonnanimi

en: No access
et: Ligipääs puudub

en: The following fields was not recognized
et: Järgmistest väljadest ei saadud aru

en: Authentication error in source %AUTHSOURCE%. The reason was: %REASON%
et: Tõrge autentimisallikas %AUTHSOURCE%. Põhjus: %REASON%

en: Bad request received
et: Saabus halb päring

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: JPEG Photo
et: JPEG-foto

en: Postal address
et: Postiaadress

en: An error occurred when trying to process the Logout Request.
et: Väljalogimispäringu töötlemisel tekkis tõrge

en: Sending message
et: Teate saatmine

en: In SAML 2.0 Metadata XML format:
et: SAML 2.0 metaandmete XML-vormingus:

en: Logging out of the following services:
et: Välja logimine järgmistest teenustest:

en: When this identity provider tried to create an authentication response, an error occurred.
et: Tõrge tekkis, kui see identiteedipakkuja püüdis luua autentimisvastust.

en: Could not create authentication response
et: Autentimisvastuse loomine ei õnnestunud

en: Labeled URI
et: Sildistatud URI

en: SimpleSAMLphp appears to be misconfigured.
et: Paistab, et SimpleSAMLphp on vigaselt seadistatud.

en: Shib 1.3 Identity Provider (Hosted)
et: Shib 1.3 identiteedipakkuja (hostitud)

en: Metadata
et: Metaandmed

en: Login
et: Logi sisse

en: This Identity Provider received an Authentication Request from a Service Provider, but an error occurred when trying to process the request.
et: Identiteedipakkuja sai teenusepakkujalt autentimispäringu, kui päringu töötlemisel tekkis tõrge.

en: Yes, all services
et: Jah, kõigist teenustest

en: Logged out
et: Logis välja

en: Postal code
et: Postiindeks

en: Logging out...
et: Välja logimine...

en: Metadata not found
et: Metaandmeid ei leitud

en: SAML 2.0 Identity Provider (Hosted)
et: SAML 2.0 identiteedipakkuja (hostitud)

en: Primary affiliation
et: Peamine kuuluvus

en: If you report this error, please also report this tracking number which makes it possible to locate your session in the logs available to the system administrator:
et: Kui rapoteerid sellest tõrkest, siis teata kindlasti ka jälgimisnumber, mis võimaldab süsteemiadministraatoril logifailidest sinu sessiooniga seotud infot leida:

en: XML metadata
et: XML-metaandmed

en: The parameters sent to the discovery service were not according to specifications.
et: Tuvastusteenusele saadetud parameetrid ei vastanud nõuetele.

en: Telephone number
et: Telefoninumber

en: Unable to log out of one or more services. To ensure that all your sessions are closed, you are encouraged to <i>close your webbrowser</i>.
et: Ühest või mitmest teenusest välja logimine ei õnnestunud. Selleks, et olla kindel kõigi sessioonide lõpetamises soovitame <i>sulgeda kõik brauseri aknad</i>.

en: Bad request to discovery service
et: Halb tuvastusteenuse päring

en: Select your identity provider
et: Vali oma identiteedipakkuja

en: Entitlement regarding the service
et: Volitused selle teenuse suhtes

en: Shib 1.3 SP Metadata
et: Shib 1.3 SP metaandmed

en: As you are in debug mode, you get to see the content of the message you are sending:
et: Kuna oled silumisrežiimis, siis on sul võimalik näha saadetava teate sisu:

en: Certificates
et: Sertifikaadid

en: Remember
et: Jäta meelde

en: Distinguished name (DN) of person's home organization
et: Koduorganisatsiooni unikaalne nimi (DN)

en: You are about to send a message. Hit the submit message link to continue.
et: Oled teadet saatmas. Jätkamiseks vajuta teateviidet.

en: Organizational unit
et: Allüksus

en: Authentication aborted
et: Autentimine katkestatud

en: Local identity number
et: Kohalik isikukood

en: Report errors
et: Raporteeri tõrked

en: Page not found
et: Lehekülge ei leitud

en: Shib 1.3 IdP Metadata
et: Shib 1.3 IdP metaandmed

en: Change your home organization
et: Muuda oma koduorganisatsiooni

en: User's password hash
et: Kasutaja parooliräsi

en: In SimpleSAMLphp flat file format - use this if you are using a SimpleSAMLphp entity on the other side:
et: SimpleSAMLphp formaadis: kasuta seda siis, kui ka teine pool kasutab SimpleSAMLphp-d:

en: Yes, continue
et: Jah, jätka

en: Completed
et: Lõpetatud

en: The Identity Provider responded with an error. (The status code in the SAML Response was not success)
et: Identiteedipakkuja vastas tõrkega (SAML-vastuse olekukood polnud positiivne).

en: Error loading metadata
et: Metaandmete laadimise tõrge

en: Select configuration file to check:
et: Vali seadistustefail, mida kontrollida:

en: On hold
et: Ootel

en: Error when communicating with the CAS server.
et: CAS-serveriga suhtlemisel tekkis tõrge.

en: No SAML message provided
et: SAML-teade puudub

en: Help! I don't remember my password.
et: Appi! Ma ei mäleta parooli.

en: You can turn off debug mode in the global SimpleSAMLphp configuration file <tt>config/config.php</tt>.
et: Silumisrežiimi on võimalik välja lülitada SimpleSAMLphp seadistustefailist <tt>config/config.php</tt>.

en: How to get help
et: Kuidas saada abi

en: You accessed the SingleLogoutService interface, but did not provide a SAML LogoutRequest or LogoutResponse. Please note that this endpoint is not intended to be accessed directly.
et: Sa külastasid SingleLogoutService liidest, kui ei pakkunud SAML LogoutRequest või LogoutResponse.

en: SimpleSAMLphp error
et: SimpleSAMLphp tõrge

en: One or more of the services you are logged into <i>do not support logout</i>. To ensure that all your sessions are closed, you are encouraged to <i>close your webbrowser</i>.
et: Üks või mitu teenust, millesse oled sisselogitud <i>ei toeta välja logimise</i>. Selleks, et olla kindel kõigi sessioonide lõpetamises soovitame <i>sulgeda kõik brauseri aknad</i>.

en: Organization's legal name
et: Organisatsiooni ametlik nimetus

en: Options missing from config file
et: Seadistustefailist puuduvad seadistused:

en: The following optional fields was not found
et: Järgmisi lisavälju ei leitud

en: Authentication failed: your browser did not send any certificate
et: Autentimine ei õnnestunud: brauser ei saatnud ühtegi sertifikaati

en: This endpoint is not enabled. Check the enable options in your configuration of SimpleSAMLphp.
et: See lõpp-punkt pole lubatud. Kontrolli oma simpleSAMPphp seadistust.

en: You can <a href="%METAURL%">get the metadata xml on a dedicated URL</a>:
et: <a href="%METAURL%">Metaandmete XML-i on võimalik saada spetsiaalselt aadressilt</a>:

en: Street
et: Tänav

en: There is some misconfiguration of your SimpleSAMLphp installation. If you are the administrator of this service, you should make sure your metadata configuration is correctly setup.
et: Midagi on su SimpleSAMLphp paigalduses valesti seadistatud. Kui sa oled selle teenuse administraator, siis peaksid kontrollima, et metaandmete seadistused oleks korrektselt seadistatud.

en: Incorrect username or password
et: Kasutajatunnus või parool pole õige

en: Message
et: Teade

en: Contact information:
et: Kontaktinfo:

en: Unknown certificate
et: Tundmatu sertifikaat

en: Legal name
et: Ametlik nimi

en: Optional fields
et: Lisaväljad

en: The initiator of this request did not provide a RelayState parameter indicating where to go next.
et: Selle päringu algataja ei täitnud RelayState parameetrit, mis näitab, kuhu edasi minna.

en: You have previously chosen to authenticate at
et: Varem oled valinud autentida, kasutades

en: You sent something to the login page, but for some reason the password was not sent. Try again please.
et: Sa saatsid midagi sisselogimislehele, kuid miskipärast parooli ei saadetud. Palun proovi uuesti.

en: Fax number
et: Faksinumber

en: Shibboleth demo
et: Shibbolethi demo

en: Error in this metadata entry
et: Tõrge selles metaandmete kirjes

en: Session size: %SIZE%
et: Sessiooni suurus: %SIZE%

en: Parse
et: Parsi

en: Without your username and password you cannot authenticate yourself for access to the service. There may be someone that can help you. Consult the help desk at your organization!
et: Paha lugu! Ilma kasutajatunnust ja parooli teadmata pole võimalik seda teenust kasutada. Loodetavasti saab sind keegi aidata. Võta ühendust oma ülikooli kasutajatoeteenusega!

en: Metadata parser
et: Metaandmete parsija

en: Choose your home organization
et: Vali oma koduorganisatsioon

en: Send e-mail to help desk
et: Saada kasutajatoele e-kiri.

en: Metadata overview
et: Metaandmete ülevaade

en: Title
et: Tiitel

en: Manager
et: Juhataja

en: You did not present a valid certificate.
et: Sa ei esitanud kehtivat sertifikaati.

en: Authentication source error
et: Autentimisallika tõrge

en: Affiliation at home organization
et: Rollid koduorganisatsioonis

en: Help desk homepage
et: Kasutajatoe koduleht

en: Configuration check
et: Seadistuste kontroll

en: We did not accept the response sent from the Identity Provider.
et: Identiteedipakkuja poolt saadetud vastust ei aktsepteeritud.

en: The given page was not found. The reason was: %REASON%  The URL was: %URL%
et: Seda lehekülge ei leitud. Põhjus oli %REASON%. Aadress oli: %URL%

en: Shib 1.3 Identity Provider (Remote)
et: Shib 1.3 identiteedipakkuja (kaug)

en: Here is the metadata that SimpleSAMLphp has generated for you. You may send this metadata document to trusted partners to setup a trusted federation.
et: Need on SimpleSAMLphp poolt sulle genereeritud metaandmed. Võid saata need metaandmed usaldatavatele partneritele usaldatava föderatsiooni loomiseks.

en: [Preferred choice]
et: [Eelistatud valik]

en: Organizational homepage
et: Organisatsiooni koduleht

en: You accessed the Assertion Consumer Service interface, but did not provide a SAML Authentication Response. Please note that this endpoint is not intended to be accessed directly.
et: Sa külastasid Assertion Consumer Service liidest, kuid ei pakkunud SAML autentimisvastust.
